סולר לתעשייה

דלק למפעלי תעשייה - אייקון

 סולר למפעלי תעשייה ולמגוון צרכים

כשאנחנו נכנסים לחנות ורוכשים פריט כלשהו, אנחנו לרוב לא חושבים יותר מדי על הדרך שהוא עשה עד שהגיע אל החנות ואלינו. אך אם נתבונן רגע ונחשוב, כל פריט עובר תהליך ארוך שמתחיל במפעל ונגמר אצלנו בבית. מה שזה אומר, שבכדי שאספקת המוצרים לחנויות ואלינו תהיה סדירה, יש צורך שהמפעלים אשר מייצרים אותם יעבדו בצורה סדירה וללא הפרעות. עבור הפעילות התקינה של מפעלי תעשייה, נדרשים חומרים רבים, חלקם עבור הייצור עצמו, וחלקם עבור הפעלת המכונות. אמנם, גם אם חומרי הגלם יגיעו והכול יהיה טוב, מבלי שתהיה אספקה סדירה של החומרים עבור הפעלת המכונות – המפעל לא יוכל לספק את התוצר.

מהיכן מגיע אספקת הסולר עבור מפעלי תעשייה?

חברת י. שגב שרותי תדלוק בע"מ היא חברה מקצועית וותיקה המספקת שירותים של אספקת דלקים לצרכים שונים. אחד משירותים של החברה הוא אספקת סולר למפעלי תעשייה, אשר נזקקים להם עבור הפעלתם ופעולתם התקינה של המכונות, ולצרכים שונים נוספים. כאשר מדובר על מפעלי תעשייה אשר מייצרים במשך שעות רצופות ומסביב לשעון, ישנה חשיבות רבה לאספקה סדירה של הסולר בכדי שהמפעל יוכל להמשיך ולעבוד. משמעות השבתה של פס הייצור יכולה להסב נזקים גדולים למפעל בגלל ההפחתה בכמויות הייצור, ואי עמידה בהתחייבויות ללקוחות.

מהם השימושים של סולר בתעשייה?

הסולר הוא אחד מן הדלקים הפופולריים ביותר ולא בכדי, מלבד כלי רכב, ישנם עוד לא מעט מכשירים וכלים אשר פועלים באמצעותו. רבים מהמפעלים בוחרים להפעיל מכונות באמצעות סולר, גם אם מדובר על מכונות אשר אפשר להפעיל באמצעות חשמל, משום ששימוש בסולר יוצא זול יותר עבורכם מאשר חשמל. בין השימושים של סולר בתעשייה ניתן למנות:

  • הפעלה של גנרטורים – ישנם לא מעט מפעליים ומוסדות אשר אספקה רציפה של החשמל קריטית במיוחד עבורם. מדובר במפעלים שחייבים להמשיך לעבוד גם במקרים קיצוניים כמו מלחמה או שריפה בהם יש שיבושים ברשת החשמל. בשביל לדאוג לאספקת חשמל גם כשרשת החשמל אינה זמינה, יש צורך באחזקה של גנרטור עוצמתי, אשר יכול לספק חשמל במשך זמן רב. עבור ההפעלה של הגנרטור נדרשת אספקה סדירה של סולר.
  • הפעלה של מכונות וכלי רכב תעשייתיים – ישנם כיום לא מעט מכונות ומכשירים בהם משתמשים בתעשייה המונעים באמצעות סולר. כל מכונה אשר פועלת באמצעות מנוע דיזל, זקוקה לאספקה סדירה של סולר בשביל לעבוד. בנוסף, כלי רכב המשמשים בתעשייה כמו מלגזות וטרקטורים מונעים פעמים רבות באמצעות סולר.

כיצד דואגים לאספקה סדירה? 

בכדי לדאוג שתקבלו את אספקת הדלקים בצורה סדירה, פנו בהקדם אל חברת י. שגב שרותי תדלוק בע"מ אשר מספקת מענה במשך כל השעות היום, והיא תעניק עבורכם את השירות הטוב והמהיר ביותר בכדי שתוכלו להיות בטוחים לגבי אספקת הדלקים למפעל שלכם.

משאיות אספקה - י.שגב שירותי תדלוק

זקוקים לדלק איכותי באספקה מהירה? 

דילוג לתוכן