סולר לתחבורה

משאית סולר לתחבורה - אייקון

כניסתם של הרכבים החשמליים לשוק הישראלי והעולמי, העלתה את סוגיית עמדות הטעינה והחרדה להיתקע באמצע הכביש ללא אפשרות לנסוע. כאשר מדובר על תכנון נסיעות עבור רכב פרטי, בין אם מדובר על רכב חשמלי או רכב שמונע באמצעות דלק, לא מדובר במשהו מסובך במיוחד. עמדות טעינה ותחנות דלק פרוסות בכל רחבי הארץ, ומצב בו נתקעים לגמרי, כמעט ולא מתרחש. אמנם כאשר מדובר על ניהול של צי רכבים, כמו חברות הובלה או הסעות, תכנון הנסיעה של כל כלי הרכב הוא עניין מורכב הרבה יותר, שעבורו יש להשקיע מאמץ בכדי לוודא שיש מספיק דלק בכל כלי הרכב, בכדי שהם יוכלו לעשות את עבודתם בצורה רציפה וללא צורך בהפסקות עבור תדלוק כלי הרכב.

סולר עד אלייך – הפתרון הנוח והטוב ביותר

סולר תחבורה הוא אחד מן סוגי הדלק הפופולריים ביותר כיום. הוא משמש לא רק עבור הנעת כלי רכב, אלא גם עבור שימושים שונים בתעשייה כמו הפעלה של גנרטורים, ולמטרות רבות נוספות.  כאשר אתם נדרשים לאספקת סולר לתחבורה עבור המשאיות או האוטובוסים שלכם, הדרך הטובה ביותר לדאוג לאספקה סדירה של סולר עבור כלי הרכב שבצי, היא לדאוג שהרכבים יתודלקו כבר בתחנת המוצא, מבלי שהם יצטרכו לעצור בתחנת דלק. כאשר הנהגים נאלצים לעצור לתדלוק במהלך העבודה, הם לרוב מנצלים זאת לרוב להפסקת התרעננות ארוכה מהעבודה, מה שמוריד את תפוקת העבודה וגורם להפסדים עבור החברה. ולכן, חברות רבות אשר מפעילות אוטובוסים ומשאיות בוחרות בלהשתמש בשירות המביא את הדלק עד אליהם.

היתרונות בחברת אספקה אמינה

כאשר מדובר על חברות כמו חברות הובלה או הסעות אשר מתחייבות לעמידה בזמנים עבור הלקוחות שלהם, עניין התדלוק בזמן הוא קריטי במיוחד. בכדי שהכול יתפקד כמו שצריך, מומלץ לבחור בחברת אספקת סולר אשר ידועה באמינות ומקצועית רבה. חברת י. שגב שרותי תדלוק בע"מ היא חברה וותיקה אשר עוסקת בתחום אספקת דלקים כבר משנת 1995, והיא מספקת סוגי דלק רבים ישירות מבתי הזיקוק בכל אזור הצפון. הדלק מובל באמצעות משאיות מיוחדות הנושאות מכליות ענק בעלות תו תקן ישראלי, והיא תעשה הכול כדי שאספקת הדלק הדרוש עבורכם, תהיה סדירה ונוחה. בין לקוחותיה של החברה חברות רבות בתחום התחבורה, מוסדות ממשלתיים ופרטיים שונים, בתי חולים, מקוואות, מוסדות חינוך ועוד.

סולר בזול לתחבורה – רק אצלנו בחברה

אחד העקרונות החשובים אותו שמו כדגש בחברת י. שגב שירותי תדלוק בע"מ היא לתת לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר, תוך זמינות מלאה במשך כל שעות היממה, וכל זאת תוך הקפדה על מחירים נוחים במיוחד. אם אתם מעוניינים לדעת שכל זה נכון, פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר לאספקת סולר או הדלק הנדרש עבורכם, ותוכלו לראות בעצמכם שאתם מקבלים את הצעת המחיר הטובה והמשתלמת ביותר.

משאיות אספקה - י.שגב שירותי תדלוק

זקוקים לדלק איכותי באספקה מהירה? 

דילוג לתוכן