סולר להסקה

הסקה ביתית - אייקון

החורף הישראלי אמנם לא התברך בימי גשם רבים, אך אין ספק שבמשך החורף ישנם לא מעט ימים קרים בהם המשאלה היחידה שעולה לנו בבוקר כשאנחנו קמים, היא להישאר כל היום מתחת לפוך החמים. לא רק הקימה בבוקר קשה בימות החורף, כשקר בבית גם הפעולות השגרתיות כמו הכנת אוכל או ניקיון הבית הופכות להיות מטלה קשה ומייגעת. בכדי לדאוג לבית חמים ונעים, ישנם שני דרכים עיקריות – האחת היא הדלקה של מזגן חימום בכל רחבי הבית, תוך שמונה החשמל עולה בפראות מחמת הצריכה המופרזת של המזגנים. האופציה השנייה והחסכונית יותר, היא הסקה ביתית באמצעות קמין (אח) או מערכת חימום תת רצפתית, אשר אינן פועלות באמצעות רשת החשמל אלא באמצעות דלק כמו סולר או נפט.

יתרונות השימוש בהסקה ביתית מבוססת סולר

לשימוש בהסקה ביתית אשר מבוססת על סולר, ישנם יתרונות רבים אשר הופכים אותו למשתלם במיוחד:

  • בעוד שחימום הבית באמצעות מזגנים גורם לתחושה לא נעימה של יובש באוויר, חימום הבית באמצעות מערכת הסקה ביתית יוצר אווירה חמימה ונעימה בבית.
  • החום המופק ממערכת הסקה ביתית מתפזר בצורה אחידה בכל רחבי הבית, כך שבכל מקום בו אתם נמצאים תוכלו ליהנות מאוויר חם ונעים. בחימום הבית באמצעות מזגן לעומת זאת, המקום אליו פונה המזגן הוא זה שמקבל את כל החום, ושאר החלל נשאר עדיין קריר ברמה כזאת או אחרת.

כפי שנכתב לעיל, עלויות חימום הבית באמצעות הפעלה של מזגן בכל רחבי הבית היא גבוהה מאוד, ובאה לידי ביטוי בחשבונות חשמל גבוהים בצורה מחרידה. חימום הבית באמצעות הסקה ביתית הוא זול הרבה יותר ומשתלם מאוד לטווח הקצר והארוך.

אספקת סולר להסקה ביתית

הקשר של האדם הפרטי עם דלקים מסתכם לרוב בביקור מדי פעם בתחנת דלק. עם זאת, כאשר אתם רוכשים מערכת הסקה ביתית אשר עובדת באמצעות סולר, אתם צריכים לדאוג לאספקה סדירה של סולר על מנת שהמערכת תעבוד. אך אל דאגה, י.שגב שרותי תדלוק מספקת שירותי אספקת דלק גם עבור לקוחות פרטיים, באמצעות כלי רכב מיוחדים אשר מובילים מכליות סולר לכל מה שתצטרכו. החברה פועלת זה קרוב ל – 30 שנה בכל אזור הצפון ומספקת שירותי אספקת דלק עבור מוסדות וגופים רבים, בהם בתי חולים, מפעלי תעשייה, עבודות חקלאיות, מקוואות ועוד. בין היתר החברה מציעה שירותי אספקת סולר גם עבור לקוחות פרטיים אשר זקוקים לו לצורך מערכות הסקה ביתית. החברה משווקת דלקים איכותיים בלבד אשר מגיעים ישירות מבתי הזיקוק אל הלקוח, תוך שהוא מובל באמצעות מכליות בעלות תו תקן ישראלי. אז אתם זקוקים לאספקת סולר להסקה שלכם, פנו בזריזות לקבלת הצעת מחיר משתלמת, ותתחילו ליהנות מהשירות הטוב והמשתלם ביותר.

אנו מקפידים על אספקה בתוך 24 שעות מרגע ההזמנה. האספקה מתבצעת על ידי צוות מיומן ומקצועי, שמעניק שירות אישי ואדיב ללקוח.

זקוקים לדלק איכותי באספקה מהירה? 

משאיות אספקה - י.שגב שירותי תדלוק

זקוקים לדלק איכותי באספקה מהירה? 

דילוג לתוכן