סולר לגנרטור

תדלוק לגנרטורים

אין ספק שהגנרטור הוא אחד מן המכשירים החשובים ביותר שנמצאים במקומות חיוניים כמו בתי חולים או מחנות צבאיים. ההסתמכות על רשת החשמל הארצית של חברת החשמל טובה בעיקר עבור אלו שהפסקת חשמל אינה מאורע קריטי או מסוכן עבורם. אך עבור מקומות חיוניים כמו בתי חולים, גופי חירום, מחנות צבא ועוד, יש צורך בפתרון שנותן מענה מלא, מבלי חשש מהפרעות באספקה גם בזמני חירום כמו שריפה גדולה או מלחמה. הפתרון אשר כבר מיושם בכל המקומות הללו הוא שימוש בגנרטור אשר יכול לספק כמות חשמל גדולה, ומהווה אלטרנטיבה אוטומטית במקרה של הפסקה באספקת החשמל.

מהו בעצם גנרטור וכיצד הוא עובד?

הגנרטור (או בעברית – מחולל) הוא מכשיר אשר משתמש באנרגיה המופקת מדלק בכדי לסובב מנוע ולייצר חשמל. הגנרטור יודע להמיר אנרגיה מכנית לאנרגיה חשמלית בה אפשר להשתמש עבור מכשירי חשמל. הגנרטור זקוק לדלק אותו מכניסים אל התא המיועד לו במכשיר, שם הוא מועבר לשריפה אשר יוצרת אנרגיה המסובבת את המנוע ויוצרת זרם חשמלי. ישנם גנרטורים אשר פועלים על בסיס בנזין, ויש כאלה שצורכים דווקא סולר, כך או כך פעולתו של הגנרטור תלויה לגמרי באספקת הדלק, ובלעדיו הוא פשוט לא יעבוד.

כיצד דואגים לאספקת סולר לגנרטורים?

כפי שאתם וודאי מבינים לבד, לא מדובר על כלי רכב אותו אפשר להסיע לתחנת הדלק בשביל למלאות אותו בדלק. בשביל לספק את הדלק אשר נדרש עבור הפעלתו של הגנרטור, ישנם חברות אשר עוסקות באספקת דלק באמצעות כלי רכב ייעודיים, אשר מספקות בין היתר דלק עבור הפעלתם של גנרטורים. החברות מחזיקות בצי של רכבי תובלה אשר בהם מכלי ענק המלאים בדלק הנדרש, והם מגיעות עד ללקוח בכדי לספק לו את הדלק שהוא צריך עבור כל שימוש. בין היתר החברות מספקות שירותים גם עבור מפעלי תעשייה, בתי חולים, מקוואות, בתים פרטיים אשר בהם מערכות חימום לבית המבוססות על דלק ועוד.

אספקה אמינה של סולר לגנרטורים

מאחר ומדובר בנושא קריטי כל כך כמו גנרטור, אשר פעילותו התקינה יכולה להציל חיים רבים, ישנה חשיבות לאספקה אמינה ומהירה של הסולר. בנוסף, ישנה חשיבות רבה לדאוג לתדלק את הגנרטור מיד ברגע שצריך, וזאת בכדי למנוע חדירה של אוויר לגנרטור אשר עלול לגרום לפגיעה במערכת, ולתקלות נוספות אשר עלולות להיגרם למכשיר כאשר אין בו סולר או כל סוג דלק אחר. בכדי שתוכלו להיות רגועים, חשוב שתפנו אל חברה אמינה ומקצועית כמו חברת י. שגב שרותי תדלוק בע"מ אשר כבר משנת 1995 עוסקת בתחום אספקת דלקים שונים במקצועית ובאמינות. החברה מעמידה את אנשי המקצוע הטובים ביותר אשר זמינים 24 שעות ביממה, בכדי לדאוג שהדלק הנדרש יגיע אליכם בזמן הקצר ביותר, תוך שימת דגש על בטיחות בעבודה ושירות ברמה גבוהה.

משאיות אספקה - י.שגב שירותי תדלוק

זקוקים לדלק איכותי באספקה מהירה? 

דילוג לתוכן