נפט לקמין

נפט וסולר להסקה אייקון

חשבונות החשמל הם כנראה לא דבר הדואר האהוב עלינו. יש להם נטייה מוזרה להיות תמיד גבוהים הרבה יותר ממה שאנחנו מצפים, ומובן למה אנחנו כל כך שונאים אותם. ולכן, כל דבר אשר יכול להוזיל לנו את חשבון החשמל מתקבל בברכה. אחד המכשירים אשר ללא ספק נמצא בראש הרשימה של המכשירים זוללי החשמל הוא המזגן, בחודשים בהם מזג האוויר הוא קיצוני – לקור או לחום, ואנחנו נאלצים להשאיר את המזגן דולק זמן רב, אנחנו יודעים שחשבון החשמל יהיה גבוה להחריד. בשנים האחרונות ישנו פתרון נפוץ שמועיל להפחתת עלויות החשמל לפחות בימי החורף הקרים – שימוש בקמין על נפט לחימום איכותי בכל הבית ולצמצום בעלויות החשמל.

אילו חומרים דרושים עבור חימום הבית באמצעות קמין?

כאמור, חימום הבית באמצעות מזגן היא לא פעולה חסכונית במיוחד, ולכן רבים מעוניינים דווקא בחימום באמצעות קמין. אמנם, גם שימוש בקמין מצריך חומרים מסוימים בכדי לעבוד. החומרים בהם משתמשים עבור קמין הם נפט או סולר. כאשר אתם מחממים את הבית עם קמין אתם זקוקים לאספקה סדירה של נפט בכדי לוודא שתוכלו להפעיל אותם בכל עת שתרצו. אך אל דאגה – חברת י. שגב שרותי תדלוק בע"מ מעניקה שירותי אספקה מהירים עבור נפט לקמין בכל אזור הצפון, כך שבכל שעה ביממה בה אתם זקוקים לאספקה נוספת של אחד מן החומרים הללו, תוכלו להתקשר ולקבל אותם בתוך 24 שעות היישר אליכם.

יתרונות נוספים לחימום הבית בעזרת נפט לקמין

מלבד היתרון בעובדה ששימוש בקמין נפט גורם לחיסכון גדול בהוצאות החשמל החודשיות, ישנם עוד לא מעט יתרונות בשימוש קמין על נפט :

  • חימום הבית על ידי מזגן גורם לתחושת יובש לא נעימה באוויר הבית, אשר רבים סובלים ממנה. בחימום הבית על ידי מערכות על בסיס נפט החום הנפלט אינו יוצר את התחושה הזאת, אלא מחמם את הבית בצורה נעימה.
  • כאשר מנסים לחמם את הבית עם מזגן, מה שקורה שהמקום אליו המזגן מכוון מקבל גלי חום באופן תמידי, מה שגורם לכך שמי שנמצא במקום אליו פונה המזגן מקבל את כל החום מהמזגן, ובשאר המקום בחדר נשאר עדיין מעט קר. חימום באמצעות קמין או חימום תת רצפתי לעומת זאת, מפזר את החום ברחבי הבית בצורה אחידה ושווה, כך שנהיה נעים בכל רחבי הבית.

איך אני יכול להיות בטוח שתמיד יהיה לי את החומרים עבור ההבערה?

כאשר אתם מחזיקים בבית מכשיר מסוג קמין לו דרוש נפט בשביל לפעול, חשוב שתפנו אל חברה מקצועית ואמינה כמו י.שגב שרותי תדלוק בע"מ, בכדי שתוכלו להיות בטוחים שבכל עת שתרצו ובכל שעה ביום, תוכלו לפנות אל החברה, לקבל את השירות הטוב ביותר ולהיות בטוחים שאספקת נפט לקמין תגיע אליכם עד הבית במהירות האפשרית.

משאיות אספקה - י.שגב שירותי תדלוק

זקוקים לדלק איכותי באספקה מהירה? 

דילוג לתוכן