מי אנחנו

אייקון י.שגב
חברת י. שגב שירותי תדלוק בע"מ עוסקת באספקת דלק משנת 1995. החברה משרתת קהל גדול וקבוע של לקוחות פרטיים ועסקיים מכל אזור הצפון. אנו משווקים דלקים איכותיים ישירות מבתי הזיקוק עד אליכם, הצרכנים. חברתנו מקפידה על רמת מחירים זולה ביחס לשוק, וזאת במקביל למתן שירות אישי ומקצועי, תוך שימת דגש על הנוחות המרבית שלכם. מעבר לזאת, ברכישה של כמות גדולה, המחיר יורד אף יותר. ניתן לשלם בכל אמצעי התשלום.

 

עם לקוחותינו נמנים:

 חברות (פרטיות וממשלתיות), עסקים, מוסדות, בתי חולים ולקוחות פרטיים, שנהנים מהשירות בכל ימות השנה, ובפרט בחורף, כשיש צורך באספקת דלק לצורך הסקה ביתית.

חברתנו משנעת את הדלק שהיא מוכרת באמצעות מכליות ייעודיות, שעומדות בתו תקן של מכון התקנים הישראלי. כל עובדינו הינם אנשי מקצוע מיומנים, שיודעים להעניק שירות איכותי ומהיר, התואם את הצרכים שלכם. מעבר לזאת, לאחרונה, הגדלנו את הצוות המקצועי שלנו, וזאת בשל גידול מתמיד בקהל לקוחותינו. כל לקוחותינו יודעים להעריך את השירות המקצועי שלנו, ולכן שבים ונעזרים בו בעת הצורך.

החברה מפעילה גם תחנת דלק בוטיק, הממוקמת בחוצות המפרץ. בתחנה ניתן לתדלק את כל סוגי הרכבים, בכל סוגי הדלק. המתדלקים המקצועיים יודעים להעניק לכם שירות איכותי ואדיב. כמו כן, במקום ישנה גם חנות נוחות, שתמיד זמינה עבורכם.

י.שגב שירותי תדלוק

אנו מקפידים על אספקה בתוך 24 שעות מרגע ההזמנה. האספקה מתבצעת על ידי צוות מיומן ומקצועי, שמעניק שירות אישי ואדיב ללקוח.

זקוקים לדלק איכותי באספקה מהירה? 

דילוג לתוכן